Folyamatos oltás a Miskolci Egyetemen

2021. október 25.

Tisztelt Egyetemi Polgárok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a COVID elleni védőoltás felvételének lehetősége mostantól folyamatosan fennáll a Miskolci Egyetemen, az E/4. kollégium földszintjén működő orvosi rendelőben. Jelentkezni továbbra is Prof. Dr. Felszeghi Sára főorvosnál lehet a rekszilvi@uni-miskolc.hu, vagy a zori11@freemail.hu e-mail-címeken, az alábbi adatok megadásával:

Az oltás (első, második, harmadik) beadására rendszerint a jelentkezést követő héten, vagy egyeztetett időpontban kerül sor.

A vakcina beadásához szükség van „Hozzájáruló nyilatkozatra”, mely az internetről letölthető az alábbi linken: https://koronavirus.gov.hu/sites/default/files/sites/default/files/imce/_hozzajarulo_nyilatkozat_vedooltashoz_0.pdf

Kérjük, hogy a letöltést és kinyomtatást követően az oltásra feltétlenül vigyék magukkal a kitöltött nyilatkozatot.

Ismételten felhívjuk a figyelmet az oltás jelentőségére, mely nagymértékben csökkenti a fertőzés terjedését, a betegség tüneteit és a halálozási arányt!

Felelős döntésükben bízva és jó egészséget kívánva, üdvözlettel:

Prof. Dr. Horváth Zita ME rektor

Dr. Kiss-Tóth Emőke ETK dékán