Installációs pályázat a „Fűtőmű-projekthez”
hallgatók és fiatal kutatók részére

2014. november 3.

A Miskolci Egyetem egykori Fűtőművében megvalósuló „science museum” projekt vezetése pályázatot hirdet tudományos jellegű installációk megvalósítására.

Pályázni lehet az alábbi tématerületeken:

A fenti tématerületekhez (beleértve a vonatkozó természettudományi területeket is, mint pl. matematika, fizika, kémia) kötődő kutatási eredmények nagyközönség számára történő bemutatása (gyakorlati megvalósítása)

Pályázhatnak olyan fiatalok, akik a Miskolci Egyetemen vagy az Eszterházy Károly Főiskolán

Elfogadott pályázatok esetén a megvalósítás költségeit a projekt finanszírozza.

Az elkészült pályamű a Fűtőműben megvalósuló kiállítótérben kerül bemutatásra a szerző(k)/alkotó(k) nevének feltüntetésével.

Beadási határidő: 2014. december 5. péntek, 12.00 óra, a Műszaki Anyagtudományi Kar Dékáni Hivatalában (Miskolc-Egyetemváros, C/I. 108.), személyesen, vagy e-mailben.
E-mail: bettina.rajhard@uni-miskolc.hu.

A pályázattal kapcsolatos további felvilágosítás a fenti e-mail címen kérhető.

A pályázatok elfogadásáról a projekt vezetése dönt.
Eredményhirdetés: 2014. december 22-ig.
Az elfogadott pályázatokat 2015. április 1-jéig kell megvalósítani.

Prof. Dr. Palotás Árpád
dékán