A Gazdaságtudományi Kar egyetemi docense Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesült

2021. december 11.

Dr. Molnár László, a Marketing és Turizmus Intézetének oktatója, a GTK Tudományos Diákköri Tanácsának titkára Mestertanár Aranyérmet vehetett át az Országos Tudományos Diákköri Tanács 2021. november 24-én tartott ünnepélyes díjátadóján.

A 2008-ban kezdett TDK témavezetői tevékenysége során eddig 56 dolgozatnak volt a konzulense, amelyből 11 első, 8 második és 9 harmadik helyezést ért az intézményi TDK konferenciákon. Ugyanezen dolgozatok közül 18 OTDK konferencián is bemutatásra került, 2 első, 1 második és 1 harmadik helyezést elérve.

Az elmúlt években 16 intézményi TDK konferencia szervezésében vállalt aktív szerepet, kezdetben szekciótitkárként, később pedig a kari Tudományos Diákköri Tanács titkáraként.

Mindezen áldozatos és fáradhatatlan munkát elismerve a Miskolci Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsa eddig 6 alkalommal tüntette ki Kiváló Konzulens Oklevéllel: 2013, 2014, 2015, 2019, 2020, és 2021-ben.

Dr. Molnár László egyike annak a három miskolci egyetemi oktatónak, akik ezen a jeles alkalmon Mestertanár Aranyérmet vehettek át.