Nemzetközi Jármű- és Járműmérnöki Konferencia ősszel a Miskolci Egyetemen

2022. február 9.

A szeptember 8-9. között tartandó konferencia célja, hogy összehozza a tudományos és ipari szakembereket a világ minden tájáról.

A többi között olyan témákat jár majd körül a rendezvény, mint a hagyományos hajtásláncok és az emisszió kapcsolata, szóba kerülnek az alternatív hajtásláncok is, téma lesz a járműdinamika, a tervezéssel és gyártással kapcsolatos kérdések.

Az eseményen ezen kívül a világ minden pontjáról érkező szakemberek tartanak majd előadásokat a járműelektronika, az autonóm járművek, a zaj és vibráció, az aktív és passzív biztonsági megoldások, a fenntarthatóság, a különféle üzemanyagok, valamint az oktatás-képzés témakörében.

Az esemény fővédnöke, Prof. Dr. Palkovics László, Innovációs és Technológiai miniszter, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja.

Jelentkezési határidő február 18.

További részletek ezen a linken.