Egyetemi ezüst a városmarketing versenyen

2022. március 3.

A regionális fordulóból első helyen továbbjutó „Hall of Miskolc” csapata, az előkelő második helyet szerezte meg a 7. alkalommal megtartott országos városmarketing versenyen.

A Hantos Elemér Szakkollégium tanulóiból álló, Horváth Kata, Madarász Laura, Bencsik Tamás trió Miskolc városával foglalkozott belső marketing, belső kommunikáció témában.

A csapat egy részletes kutatómunka után három fő pontból álló javaslatcsomagot mutatott be a zsűrinek. A programcsomag célja, hogy Miskolc lakosságát összetartóbbá kovácsolja a hatékonyabb erőforrásfelhasználás által.

A prezentáció bemutatása után a csapat csupa pozitív kiritkát kapott a zsűriben helyet foglaló szaktekintélyektől.

A programcsomag több megvalósítható javaslatot is tartalmaz, így reméljük, hogy a csapat ötlete megvalósításra kerülhet Miskolcon a közeljövőben.

Gratulálunk az érintett diákoknak!