A harmadik szállítmány is úton a menekülteknek

2022. április 11.

Másfél hónap alatt három autónyi adomány gyűlt össze az egyetem négy pontján az Ukrajnából hazánkba menekült családoknak. A gyűjtés folytatódik, aki teheti, segítsen. A Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkatársai koordinálják a felajánlások célba érkezését.

A Miskolci Egyetem és a fenntartó Universitas Miskolcinensis Alapítvány közös akciója sokakat megmozgatott, amit ezúton is köszönünk!

Az elmúlt hetekhez hasonlóan most is várnak tartós élelmiszereket és higiéniai termékeket. Ruhából rengeteg gyűlt össze, most arra nincs szükség, ellenben akinek van már megunt, de használható felesleges cipője – nemcsak felnőtt, hanem gyerekméretben is – kérjük adja le valamelyik gyűjtőponton!

(Menza közel a kasszákhoz, Egészségtudományi Kar Stefánia úti épülete, B/2 épület 103. szoba ATTI Titkárság, főbejárat üveg előcsarnok jobb oldali kuckó)

Az adománygyűjtés mellett pénzbeli segítségnyújtásra is van lehetőség:

Utalással:

OTP Bank számlaszám:

A közleménybe írja bele mindenki: Miskolci Egyetem.

Adományvonal:

Aki beüti a 1350-es számot, 250 Forinttal támogatja a Magyar Máltai Szeretetszolgálat programját.