Újabb ösztöndíj lehetőség ezúttal a gazdászoknak

2022. április 14.

A Felkai András Ösztöndíj célja, hogy a magyar gazdasági és pénzügyi szektor olyan szakemberekkel gazdagodjék, akiket a névadóhoz hasonlóan pozitív beállítottság, hozzáértés és nemzetközi látókör jellemez. A díj fiatal gazdasági szakemberek és végzős hallgatók posztgraduális tanulmányainak folytatásához nyújt pénzügyi támogatást.

A Felkai András Ösztöndíjat minden 20-30 év közötti magyar állampolgársággal, vagy magyar igazolvánnyal rendelkező magánszemély megpályázhatja, aki a Miskolci Egyetem nappali szakos hallgatója, vagy gazdasági területen egyetemi, illetőleg mester oklevelet szerzett.

Az Ösztöndíjbizottság évente 2-5 pályázó részére, egyenként átlagosan 250.000 - 350.000 forint értékű támogatás odaítéléséről dönt.

A kiválasztottak lehetőséget kapnak arra, hogy a magyar bankszektor kiemelkedő alakjaival kerüljenek kapcsolatba.

Pályázatok benyújtásának határideje: 2022. május 8.

A pályázat további részletei az alábbi weboldalon érhetőek el.