Nyílt napok a Miskolci Egyetemen

2014. december 6.

A Miskolci Egyetem december 4-én és 5-én újra megnyitotta kapuit a továbbtanulás iránt érdeklődő középiskolások és szüleik számára.

Az idei Nyílt Nap rendhagyó volt: nem csak a karok mutatták be a képzéseiket, de több mint két tucat, az egyetemükkel kapcsolatban álló cég is kiállított. Ezek a cégek fontosnak tartották, hogy már a Nyílt Napon elmondják a középiskolásoknak: ha a Miskolci Egyetemre jelentkeznek, majd pár év múlva itt szereznek diplomát, akkor tárt karokkal várják őket, hogy frissdiplomásként náluk kezdjék a karrierjüket. Így hát nem csak a karok standjainál, de a céges pultoknál is rengeteg volt az érdeklődő, ami érthető is, hisz a Nyílt Napra érkezett fiatalok mind nagy döntés előtt állnak: a pályaválasztáson, egy jó döntésen a jövőjük, a karrierjük múlik. És ebben, a jó döntés meghozatalában segített nekik az egyetem Nyílt Napja.

A rendezvényen készült fotók:

Karriert is adunk, nem csak diplomát!