Újabb lépés a nemzetközi kapcsolatok fejlesztésében

2022. április 25.

A Miskolci Egyetem ezúttal egy indiai egyetemmel kötött oktatásról, kutatásról szóló együttműködési megállapodást.

Április 22-én írták alá a dokumentumot a Miskolci Egyetem és az indiai székhelyű, akadémiai státusszal és jogkörökkel rendelkező, állami egyetemként elismert The Gandhigram Rural Institute vezetői.

A kontraktus célja a Gépészmérnöki és Informatikai Karral közös kutatások elindítása, valamint oktatás célú látogatások szervezése a partner karok között.

Az együttműködési megállapodást a Miskolci Egyetem rektora, Prof. Dr. Horváth Zita, valamint a The Gandhigram Rural Institute képviseletében Prof. T. T. Renganathan kancellárhelyettes írta alá.

Az együttműködési megállapodás aláírása kapcsán tartott videókonferencia résztvevői:

A The Gandhigram Rural Institute részéről:

A képen az indiai egyetem delegátusa.

A Miskolci Egyetem Gépészmérnöki és Informatikai Karának részéről: