Ismét meghirdeti Mészáros Lázár ösztöndíját a Magyar Honvédség

2022. május 12.

Foglalkoztat a katonai szolgálat? Szívesen dolgoznál a Magyar Honvédségnél a tanulmányaid befejezése után? Idén is újra pályázható a nagy sikerű Mészáros Lázár ösztöndíj, amelynek havi összege 200.000 Forint.

Az ösztöndíjra a felsőoktatási intézmény nappali munkarendű felsőfokú alapképzésében, mesterképzésében vagy osztatlan képzésében, nappali munkarendű szakképzés keretében hallgatói jogviszonyban álló; továbbá iskolarendszerű, esti, levelező munkarendű vagy távoktatásos formában, szakképzés keretében tanulmányokat folytató hallgatók pályázhatnak.

A Miskolci Egyetemről villamos energetika specializációjú villamosmérnök Bsc szakos hallgatók pályázatát várják.

Az ösztöndíjban részesülő hallgatónak a többi között vállalnia kell, hogy a képzés befejezését követően a Magyar Honvédséggel létesített szerződéses szolgálati viszonyát legalább az ösztöndíj folyósításával megegyező ideig fenntartja.

Az ösztöndíjra 2022 június 1-ig lehet levélben pályázni!

Fontos tudni, hogy a határidőn túl beküldött pályázatok érvénytelenek lesznek.

A pályázati adatlap itt, a részletes felhívás pedig ezen a linken olvasható.

Az adatkezelési tájékoztató az alábbi linken található.