A MEN visszakacsint

2022. május 17.

Három nap alatt több mint tízezren vettek részt a Miskolci Egyetemi Napok rendezvényein. Karok közötti verseny, diákrektor választás, koncertek és jó hangulat. Kevés szöveg, sok kép következik.

Szerdán mutatkoztak be a karok csapatai és legszebb hölgyei a Rockwell Klubban. A lányok nemcsak szépek voltak, hanem okosak is, olyan erős támogatással a hátuk mögött, hogy aki nem volt ott, az most csak elképzelni tudja a hangerőt.

Csütörtökön már a nagyszínpad is megmutatta magát és megkezdődtek a koncertek.

Pénteken napközben a karok versengtek egymással, hogy kiderüljön, melyik jelölt nyeri a diákrektor választást. A csilletolás komoly hagyomány, de az aszfalt rajzverseny is évtizedes múltra tekint vissza. A gépészek győztek, ezúton is gratulálunk nekik!

Este folytatódtak a koncertek és megtelt a színpad előtti tér. Az egyetem, Miskolc valamint a környék fiataljai együtt csapatták, mint látható remek hangulatban.