Tisztelet a Gépésznek! - üzenet a végzett hallgatóknak az egyetem vezetőitől

2022. június 30.

Útravalóként a diplomaosztókon a végzett hallgatókkal számtalan gondolatot megosztottak a Miskolci Egyetem karainak vezetői. Cikksorozatunkban a következő pár napban ezek közül válogatunk.

Dr. Siménfalvi Zoltán, a Gépészmérnöki és Informatikai Kar dékánja a következőket hangsúlyozta: „A Gépészmérnöki és Informatikai Karon végzett hallgatóink büszkék lehetnek arra, hogy egy olyan karon szereztek diplomát, amelynek több tudományterületet átfogó és integráló multidiszciplináris képzési profilja egyedülálló a magyar felsőoktatásban. Karunk sokszínűségét jelzi, hogy a hozzánk jelentkező, minket választó hallgatók jelenleg 12 alapképzési és 6 mesterképzési szak közül választhatnak. A Gépészmérnöki és Informatikai Kar képzési profiljából származó előnyöket hallgatóink is igazolják a különböző versenyeken elért sikereikkel."