Karrier a Miskolci Egyetem diplomájával: az okleveles közgazdász

2022. szeptember 1.

"Szerencsésnek mondhatom magam, mert a duális képzés miatt az elhelyezkedés nem okozott problémát, hiszen már az alapképzés megkezdésétől gyakornok voltam 3 és fél éven keresztül. Ennek köszönhetően, miután megkezdtem a mesterképzést, rövid gyakornoki munkaviszony után főállást kaptam egy másik cégnél, így már a mesterképzés befejezése előtt el tudtam helyezkedni. Összességében azt mondhatom, hogy nagyon jó döntés volt a Miskolci Egyetemet választani tanulmányaimhoz, mert remek oktatóktól és professzoroktól tanulhattam sokszor az életben és munkában hasznos dolgokat, jó stratégiai gondolkodást adott, és emellett a selmeci hagyományok és a diákélet minden szépségét is megélhettem, melynek köszönhetően életre szóló élményeket és barátokat szereztem!" - fogalmaz Csurgovich Alexandra okleveles közgazdász.