Hatalmas sikert aratott az „Ez történt velünk a 2021/22-es tanévben!” nyereményjátékunk

2022. szeptember 5.

Kosztyál Anna Dóra egyike annak a három szerencsésnek, akik egy-egy okosórával lettek gazdagabbak, miután tíz napon keresztül helyesen válaszoltak egy-egy a 2021/22-es tanévvel kapcsolatos kérdésre Facebookon.

„Ez történt velünk a 2021/2022-es tanévben!” címmel indított nyereményjátékot a Miskolci Egyetem hivatalos Facebook-oldalán, mellyel három szerencsés – és az egyetem életében jártas – gazdagabb lett egy-egy okosórával.

Nem volt más dolguk a Miskolci Egyetem oldalát követőknek, mint tíz napon keresztül válaszolni az általunk feltett napi egy kérdésre, amiért cserébe okosórát adtunk.

A három nyertest Prof. Dr. Horváth Zita, a Miskolci Egyetem rektora, és Dr. Szilágyi Roland oktatási rektorhelyettes húzták ki azok közül, akik mind a tíz kérdésre helyesen válaszoltak.

Kostyál Anna Dóra a napokban vette át okosóráját.

Gratulálunk neki!