Családi nap is megnyitotta a tanévet

2022. szeptember 13.

Dr. Bokányi Ljudmilla, az FDSZ Miskolci Egyetemi Szervezetének elnöke a rendezvényt követően elmondta: népszerűnek bizonyult az egészségsátor, ahol vérnyomás-, vércukorszint-, testzsír-, testtömeg-, koleszterinszint méréseket lehetett elvégezni, de sebimitációkkal családi balesetek során alkalmazható sebkezelét is mutattak be az Egészségtudományi Kar hallgatói és oktatói.

A rendezvényen a Miskolci Egyetem Közösségi Szolgálati Irodája parti társasjátékokkal kedveskedett, egyedi kitűző- és hűtőmágneseket lehetett készíteni, arcfestést pedig majdnem minden megjelent kisgyerek kérte. A Konfuciusz Intézetének programja a kínai Őszközép ünnephez kapcsolódott, bemutattak kalligráfiát és papírvágást, teával és kis holdsütivel kínálták az egyetemi dolgozókat, autentikus kínai pingpongba is beavatták a résztvevőket. Az ebédet tombolasorsolás követte, ahol értékes ajándékokat nyertek a résztvevők.