Biztos állás már hallgatóként? Legyél te is Klebelsberg-ösztöndíjas!

2022. szeptember 28.

Fix havi jövedelem már egyetemistaként és garantált állás a diploma megszerzése után – ezt kínálja a pedagógus hallgatóknak a Klebelsberg Képzési Ösztöndíj Program.

Pályakezdőként, friss diplomával a kézben sem mindenkinek sikerül a szakmájában elhelyezkedni. Erre kínál megoldást a Klebelsberg-ösztöndíj, mely nemcsak garantált állást, hanem rendszeres havi jövedelmet is biztosít a pedagógus képzésben résztvevő hallgatóknak.

Az ösztöndíj összege 125 ezer, 250 ezer vagy 375 ezer forint/félév lehet. Az, hogy ki, melyik összeget kapja, csak és kizárólag rajta múlik: az elbírálás ugyanis a tanulmányi eredményen túl attól is függ, hogy milyen szakon tanul az ösztöndíjas, és hogy a jövőbeni munkavállalása során mely régiót preferálja.

A pályázat benyújtási határideje: 2022. október 16.

További info a Klebelsberg-ösztöndíjról ITT.