A Miskolci Egyetem elhozza az igazi Hollywoodot

2022. november 3.

Sztárok, filmek, csillogás – mindez nemcsak az amerikai álomra jellemző, hanem a Miskolci Egyetem idei Gólyabáljára is, a téma ugyanis Hollywood. Péntek este 7 órakor kinyílnak a kapuk, a ME-HÖK pedig a fények és a pompa világába repíti a Miskolci Egyetem hallgatóit.

A megnyitót követően három helyszínen, az előcsarnokban, a Díszaulában és az A/6-os épületben több mint tízféle programlehetőség közül választhatnak az idei bálozókat. A korábbi évektől eltérően idén színek helyett tematikát határoztak meg a szervezők, ami a varázslatos Hollywood.

Valmar LIVE, Kis Grófo, Willcox, Yamina, Musimbe Dennis a Dumaszínházból, házasságkötés, bál szépe verseny, eskütétel – csupán néhány gyöngyszem az idei programkínálatból.

Ne maradj le Te sem, a 2022-es Gólyabálról!

Részletek: ITT