Rubin-, vas-, gyémánt- és aranydiplomásokat vár vissza az Anyag- és Vegyészmérnöki Kar

2023. január 20.

Egykori hallgatóit, a 70, 65, 60, 50 évvel ezelőtt a miskolci Kohómérnöki Karon, illetve Sopronban végzett diákjait várja vissza a Miskolci Egyetem Anyag- és Vegyészmérnöki Kara, hogy részükre - jogosultságuk alapján - rubin-, vas-, gyémánt- vagy aranyoklevet állíthasson ki.

Az Alma Mater azoknak a jelentkezését várja, akik 1953-ban, 1958-ban, 1963-ban, illetve 1973-ban vették át diplomájukat.

A díszoklevél kiállításához szükséges intézkedéseket a kar a visszajelzések alapján tudja megkezdeni.

Jelentkezési határidő: 2023. április 15.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

További információk, valamint a felhívás teljes szövege és a jelentkezési lap elérhető az Anyag- és Vegyészmérnöki Kar honlapján is (itt >>)

A díszoklevélátadó ünnepség várható időpontja:

2023. június 23. (péntek)

Jó szerencsét!