Online nyílt nap: A-tól Z-ig a Miskolci Egyetemről

2023. január 25.

Nyolc kar, 12 képzési terület, több mint 200 szak… Versenyképes, pénzre váltható tudás… Karrierutak, piacképes diplomák… Diákélet, ösztöndíjak, hallgatói támogatások… Minden részlet kiderül az online nyílt napon: január 30-án, hétfőn délután 5 órától a Miskolci Egyetem Youtube-csatornáján megnézhető élő adásban, itt >> www.youtube.com/@unimiskolc1735

Az online találkozón az idei felvételi időszakban elérhető képzési kínálatát mutatják be a Miskolci Egyetem karai a műszaki és földtani tudományokon kezdve, a jog- és egészségtudományon át a bölcsészettudományi és a zeneművészeti képzésekig.

Szó lesz mások mellett arról, miért nevezi magát a „tudás és a közösség campusának” a Miskolci Egyetem, és mi áll a szlogen mögött, hogy „Karriert is adunk, nem csak diplomát!” Azaz: milyen személyes karrierfelkészítést és hallgatói támogatásokat kínál hallgatóinak az intézmény.

Találkozzunk 2023. január 30-án délután 5 órakor a Miskolci Egyetem Youtube-csatornáján a világhálón >> www.youtube.com/@unimiskolc1735

A Miskolci Egyetem felvételi honlapja >>

Tavaly is volt interaktív online nyílt nap