Számolhat velünk! Felvételi pontszámító kalkulátor a felveteli.uni-miskolc.hu oldalon

2023. február 3.

Tájékoztató jelleggel már most kiszámíthatóak a felvételi pontszámok a 2023-as és a 2024-es felvételi eljárásban a Miskolci Egyetem honlapján.

A felveteli.uni-miskolc.hu oldalon indult pontszámító kalkulátor a leendő hallgató által megadott adatokat veszik alapul, és tájékoztatásul szolgálnak a 2023-as és a 2024-es általános felvételi eljárás során. A mesterképzések és felsőoktatási szakképzések pontszámítására, valamint a szakképesítés szakmai vizsga eredménye alapján történő pontszámításra a kalkulátor egyelőre még nem használható.

A megadott adatokat a Felsőoktatási Felvételi Tájékoztató a 2023. évi általános felsőoktatási felvételi eljárásról szóló hivatalos kiadványban közzétettek szerint igazolni kell majd az éles jelentkezés alkalmával.

A Felsőoktatási Felvételi Tájékoztató elérhető itt >>

Az E-felvételi elérhető itt >>

A jelentkezés hitelesítéséhez szükséges ügyfélkapus regisztrációról bővebben itt >>