Fiatal kutatók és doktoranduszok jelentkezését várják a nemzetközi Tavaszi Szél Konferenciára

2023. február 24.

A nemzetközi Tavaszi Szél Konferenciának idén május 5-e és május 7-e között a Miskolci Egyetem ad otthont. A Doktoranduszok Országos Szövetsége által szervezett eseményre valamennyi doktorandusz, doktorjelölt, fiatal kutató vagy éppen mesterszakos hallgató jelentkezését várják a szervezők akár előadóként vagy hallgatóságként.

A konferencián magyar vagy angol nyelven szóbeli előadással és/vagy poszterrel van lehetőség részt venni. Egy előadó egy szóbeli előadás és egy poszter absztraktot is benyújthat, de ha két formában is részt szeretne venni a nemzetközi eseményen, akkor témájában a szóbeli előadásnak és a poszternek minden esetben különböznie kell egymástól!

Regisztráció és az absztraktok leadásának határideje: 2023. március 12.

További információk és a konferencia felhívása a Doktoranduszok Országos Szövetsége honjapján, itt >>