Uni-Menü a miskolci Kocsonyafesztiválon

2023. február 28.

Élményprogramokkal, közösségi eseményekkel mutatja be a tudományos világ hétköznapi oldalát a Miskolci Egyetem a Kocsonyafesztiválon, az Almássy-kúria földszintjén kialakított bázisán (Miskolc, Városház tér 13.) március 3-5. között.

Az Uni-Menü kínálatában többek között olyan különlegességek között válogathatnak, mint a gépi tanulás, a megújuló energiák, az anyaghorgászat, de megismerkedhetnek a 3D nyomtató működésével, vagy a tudományos párkeresés rejtelmeivel is. Mindezek mellett karrierelemzés és -tanácsadás, az űrkutatáshoz és kódfejtéshez kapcsolódó bemutatók, robotprogramozás, ásványsimogató, jogi és egészségügyi ismereteket kínáló események is szerepelnek a programok között. Nap közben kézműves foglalkozások, könnyűzenei minikoncertek, esténként izgalmas közösségi játékok ígérnek további tartalmas kikapcsolódást korosztálytól függetlenül.

Az Uni-Menü választékában mindent megtalál, amit csak a Miskolci Egyetem kínálhat!

Az Uni-Menü részletes programja letölthető innen (pdf) >>

... vagy lapozható formában a világhálón >>