A hallgatók képzési támogatása április 9-ig kérelmezhető

2023. március 16.

Képzési támogatási kérelem nyújtható be a Miskolci Egyetemen a hallgatókat terhelő önköltség csökkentésére. A támogatás iránti kérelmet az Oktatási és Minőségbiztosítási Igazgatónak címezve, a képzést gondozó karhoz tartozó email címen április 9-e éjfélig lehet benyújtani, kizárólag elektronikus formában.

A képzés támogatás esetén a hallgató köteles a teljes önköltséget megfizetni az intézmény részére, amelyből a szemeszter során a megítélt támogatási összeget visszautalják a hallgató részére.

Kizárólag abban az esetben nyújtható képzés támogatás, ha az igénylő a jogosultságát a pályázati tájékoztatóban megjelölt igazolásokkal és dokumentumokkal alátámasztja.

Lehetőség van továbbá a párhuzamos képzésben résztvevő hallgatók támogatására is a Hallgatói Követelményrendszer vonatkozó rendelkezései alapján.

Letölthető dokumentumok:

Képzés támogatás tájékoztató 2023 (pdf) >>

Adatkezelési tájékoztató (pdf) >>

Tájékoztató levél a hallgatóknak (pdf) >>

A kérelmet az Oktatási és Minőségbiztosítási Igazgatónak címezve, ezeken az email címekre kell elküldeni:

Műszaki Föld- és Környezettudományi Kar: mfk_kepzestamogatas@uni-miskolc.hu

Anyag- és Vegyészmérnöki Kar: mak_kepzestamogatas@uni-miskolc.hu