Egy százalék az egyetem közösségéért

2023. március 21.

A személyi jövedelemadó 1 százalékának felajánlása lehetőséget kínál a Miskolci Egyetem közösségének közvetlen támogatására.

A Miskolci Egyetem célja, hogy a régióban, Magyarországon és a nemzetközi felsőoktatás térképén meghatározó oktató- és kutatóegyetemként minden korosztály számára nyitott, a kulturális térben is megjelenő egyetemként működjön. A Green and Smart Campus koncepció keretei között a jövő egyetemvárosa épül a közösségi terek fejlesztésével, digitalizációjával. Az okos, fenntartható szolgáltatások bővítése biztosítja az egyetem külső-belső megújulását.

Az egyetem jövőképének erősítéséhez, közösségi céljainak eléréséhez a személyi jövedelemadó 1 százalékának felajánlásával bárki hozzájárulhat.

Kérjük, támogassa Ön is személyi jövedelemadója egy százalékának felajánlásával a Miskolci Egyetemet!

A kedvezményezett neve: Miskolci Egyetem

Adószáma: 19253055-4-05