Szakmád doktora lehetsz!

2023. március 23.

A Miskolci Egyetem doktori képzéseit PhD nap keretében mutatják be március 31-én. Az egyetem YouTube-csatornáján online nyomon követhető műsorban professzorok és doktoranduszok beszélnek a képzésekről.

Az adásba itt lehet majd bekapcsolódni >>

A PhD napon a Miskolci Egyetem 7 doktori iskolájának oktatási kínálatáról kaphatnak részletes információt az érdeklődők. Bemutatkozik: a Mikoviny Sámuel Földtudományi Doktori Iskola, a Kerpely Antal Anyagtudományok és Technológiák Doktori Iskola, a Sályi István Gépészeti tudományok Doktori Iskola, a Hatvany József Informatikai Tudományok Doktori Iskola, a Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Doktori Iskola, a Hantos Elemér Gazdálkodás- és Regionális Tudományi Doktori Iskola, valamint az Irodalomtudományi Doktori Iskola.

Miután az adás kikerül az egyetem YouTube-csatornájára, a videó leírásában témakörönként időkóddal is ellátják a műsorfolyamot, így szakterületenként külön-külön is tájékozódni lehet az egyes karok doktori iskoláinak képzéseiről.