Biztonság a pénzügyi térben (videóval frissítve)

2023. március 23.

A pénzügyi tudatosság, a fogyasztóvédelem kérdései a világhálón, valamint a pénzügyi világ bizalmi kérdései is napirendre kerültek a Miskolci Egyetem Pénzügyi és Számviteli Intézete FINTELLIGENCE Pénzügyi Kultúra Nemzetközi Tudományos Konferenciáján.

A 20. alkalommal megrendezett találkozót a Magyar Könyvvizsgálói Kamarával és a Magyar Bankszövetséggel közösen szervezte a Miskolci Egyetem. A konferencia plenáris ülésén előadást tartott Tóth Tibor, a Pénzügyminisztérium makrogazdasági és nemzetközi ügyekért felelős államtitkára, dr. Kupecki Nóra, Igazságügyi Minisztérium alkotmányjogi jogalkotásért és fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkára, valamint Prof. Dr Kovács Levente, a Magyar Bankszövetség főtitkára, a Miskolci Egyetem tanára.

A délelőtti plenáris előadásokat követően délután további szekciókban folytatódott a szakmai és tudományos eszmecsere, mások mellett az egyéni és vállalkozói pénzügyi tudatosság témakörében.

A konferencia teljes felvétele a Miskolci Egyetem YouTube-csatornáján >>