Doktori iskolák napja: részletek a Miskolci Egyetem YouTube-csatornáján

2023. március 31.

A Miskolci Egyetem doktori képzéseit PhD nap keretében mutatta be március 31-én. Az előadások az egyetem YouTube-csatornáján visszanézhetőek!

A PhD napon 7 doktori iskola oktatási kínálatáról kaphattak részletes információt az érdeklődők. Bemutatkozott: a Mikoviny Sámuel Földtudományi Doktori Iskola, a Kerpely Antal Anyagtudományok és Technológiák Doktori Iskola, a Sályi István Gépészeti tudományok Doktori Iskola, a Hatvany József Informatikai Tudományok Doktori Iskola, a Deák Ferenc Állam- és Jogtudományi Doktori Iskola, a Hantos Elemér Gazdálkodás- és Regionális Tudományi Doktori Iskola, valamint az Irodalomtudományi Doktori Iskola. (A doktori iskolákról készült tájékoztató (online lapozható formátum) >>)

A PhD nap az egyetem YouTube-csatornáján nézhető meg. A videó leírásában, témakörönként, időkóddal ellátott műsorfolyamban szakterületenként külön-külön is tájékozódni lehet az egyes karok doktori iskoláinak munkájáról.

A PhD nap itt látható >>