Személyi változás az Universitas Miskolcinensis Alapítvány kuratóriumában

2023. március 31.

Személyi kérdésekről is döntött a Miskolci Egyetem fenntartója, az Universitas Miskolcinensis Alapítvány kuratóriuma március 31-én tartott ülésén. A testület elnökévé Fükő Lászlót, a kuratórium korábbi tagját választották.

Fükő László 2020. augusztus 1-jétől kurátora az Universitas Miskolcinensis Alapítványnak.

A Miskolci Egyetemet fenntartó alapítvány testületébe új tagként Világi Oszkár, a MOL-csoporthoz tartozó Slovnaft vezérigazgatója és igazgatótanácsának elnöke érkezett.

A személyi változásokra vonatkozó döntést azért kellett meghoznia az alapítványnak, mert a testület korábbi elnöke, dr. Varga Judit 2023. február 15-én lemondott kuratóriumi tagságáról.

Fükő László, az Universitas Miskolcinensis Alapítvány kuratóriumának 2023. március 31-én megválasztott elnöke