Start ME-up – pénzdíjas vállalkozói ötletverseny

2023. április 4.

A Miskolci Egyetem az Egyetemi Innovációs Ökoszisztéma pénzdíjas pályázat keretében ismét meghirdeti a Start-ME-up vállalkozói ötletversenyt. A versenyre 2023. április 16., hétfő éjfélig lehet jelentkezni.

A Start-ME-up versenyre a ME valamennyi polgára (egyetemi alap-, mester és PhD hallgatók, oktatók, kutatók, tanszéki mérnökök, és azok szakmai csapatai) pályázhatnak, de jelentkezhetnek középiskolás diákok is. Pályázni egyénileg és csapatban is lehet.

A versenyre regisztrálni 2023. április 16., hétfő éjfélig lehet ezen a linken lehet >> https://forms.office.com/e/R4GNeNfEQ0

A pályázat támogatási keretösszege: 2 100 000 Ft

Díjazás:

1. hely: 500 000 Ft
2. hely: 400 000 Ft
3. hely: 400 000 Ft

Legjobb prezentációs díja: 400 000 Ft

Leginnovatívabb ötlet díja: 400 000 Ft

A nyertes ötletgazdák, pályázó csapatok tagjai a nyereményt megbízási szerződés keretében kapják meg. A szerződés egy hónapra szól, amely végén szakmai beszámolót kell készíteni az ötlet részletes bemutatásával és az elvégzett feladatokról és eredményekről.

A verseny zsűrije 5 fős szakmai zsűri, amelynek tagjai a Miskolci Egyetem szakértői és külső vállalkozások vezetői, képviselői.

A verseny lebonyolítása: A pályázók a pitch versenyen 5 percben ismertethetik ötletüket, amelyet ppt prezentációval illusztráltan adnak elő. Ezt követően a zsűri kérdéseire adott válaszokban fejtheti ki ötletét a pályázó.

A versennyel kapcsolatos kérdéseik és további információk kérhetők: Lukács Edit innovációs szakértő, Miskolci Egyetem Vállalati Kapcsolatok és Innovációs Igazgatóság (e-mail: edit.lukacs@uni-miskolc.hu; tel.: 30/790-8221)

Pályázati kiírás (pdf) >>