1 perc ME: Diplomaosztók - Hátrányból előny - Innovációs nap

2023. július 3.

Diplomaosztók. „A diploma mérföldkő, de az utazás java még hátra van”, fogalmazott Hazuga Károly, a MOL csoport felsővezetője a Gépészmérnöki és Informatikai Kar friss diplomásai előtt. A Bartók Béla Zeneművészeti Kar, a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar, az Anyag- és Vegyészmérnöki Kar, a Műszaki Föld- és Környezettudományi Kar, valamint a Gazdaságtudományi Kar végzősei átvették diplomájukat.

Hátrányból előny. Kiváló szakembereket képez a Miskolci Egyetem, szögezte le Radomszki Lászlóné helyettes államtitkár. Az esélyteremtésről szóló szakmai napon nyílt meg Asztalos Zoltán fotókiállítása. A képek a Galériában június 21-éig láthatóak.

Innovációs nap. Az Egyetemi Innovációs Ökoszisztéma pályázat zárókonferenciáján az észak-magyarországi régió járműipari cégeinek vezetői panelbeszélgetésben vettek részt. Fükő László az egyetemet fenntartó Universitas Miskolcinensis Alapítvány kuratóriumának elnöke az Észak-Magyarországi Autóipari Klaszter vezetőjeként is felszólalt.