Nagy volt az érdeklődés az Állásbörzén (VIDEÓ)

2015. április 1.

Sikerrel zárult a XXI. Miskolci Egyetemi Állásbörze és Szakmai Gyakorlati Börze. A Miskolci Egyetem előcsarnokában és díszaulájában 2015. április 1-én huszonegyedik alkalommal megrendezett börzén 59 kiállító cég kínált állást a Miskolci Egyetem frissdiplomásainak ill. végzős hallgatóinak, és három további partner is jelen volt a rendezvényen, amely ezzel a legnagyobb vidéki állásbörzének számít.

A rendezvény keretében Prof. Dr. Torma András, a Miskolci Egyetem rektora egy 2010-ben alapított díjat is átadott az egyetemen végzett szakemberek munkába állását, foglalkoztatását leginkább támogató cég képviselőjének. A „Miskolci Egyetemen végzettek foglalkoztatásáért” díjat idén a Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. nyerte el, az elismerést Jochen Limberger ügyvezető igazgató és Gombos Klára, a cég személyügyi osztályvezetője vette át.

Az Állásbörzéről élőben nyilatkozott Óváriné Dr. Balajti Zsuzsanna tanulmányi rektorhelyettes az m1 műsorában, a felvétel itt tekinthető meg:

Alább pedig a rendezvényen készült fotók nézhetőek meg:

A fényképeket Kiss Viktor, Lengyel Attila és Szilágyi Zsolt készítette.