TAKATA stand nyílt az üveg előcsarnokban (VIDEÓ)

2015. április 2.

A TAKATA Miskolci Egyetem iránti elkötelezettségének újabb bizonyítéka az az állandó stand, amelyet a cég az egyetem főépületének előcsarnokában épített fel. A modern high-tech kiállító- és beszélgetősarok létrehozásával a cég jelen lesz a hallgatók mindennapi életében, hiszen itt a diákok – miközben egy kormánykerékből előbukkanó vezetékek segítségével feltölthetik okostelefonjaikat – megismerkedhetnek a cég arculatával, termékeivel, értesülhetnek a napi aktualitásokról, a cég által kínált karrierlehetőségekről.

A standot Kersten Bachmann, a TAKATA Safety Systems Hungary Kft. ügyvezető igazgatója, valamint Dr. Deák Csaba, a Miskolci Egyetem kancellára és Dr. Horváth Zita általános rektorhelyettes adta át.

Az átadáson készült fotók:

A fotókat Kiss Viktor és Lengyel Attila készítette.