1 perc ME: Eredmények – Sportnap – Felejthetetlen élmények

2023. szeptember 27.

Eredmények. Sportolói sikereket ünnepeltek a Miskolci Egyetemen, és megköszönték az önkéntes egyetemi hallgatók támogató munkáját. A fiatalok 2022/2023-as tanévben elért kimagasló sporteredményeit ünnepélyes keretek között a díjakkal ismerték el. A hallgatóknak és az edzőiknek is gratulált az intézmény vezetése.

Sportnap. A hagyományos vetélkedők mellett főzőversennyel is várták az egyetem polgárságát a sportnapon. A tanévnyitón sportszelet ízű tortával vágtak bele a tanévbe a Miskolci Egyetemen. A sportnapon pedig meghirdették ’A sport évét’. 2024. júliusában a Miskolci Egyetem ad otthont a kontinens legnagyobb hallgatói multisport eseményének, az Európai Egyetemi Játékoknak.

Felejthetetlen. A tudomány izgalmas világát mutatja meg több mint 130 programmal a Miskolci Egyetem a Kutatók Éjszakáján. Szeptember 29-én, pénteken délután 5 és este 10 óra között kiegészítő programok is várják a látogatókat: Civil Udvar, GasztroPlacc UNI és The Carbonfools koncertje.