Együttműködési megállapodás született a Miskolci Egyetem és a MISEK között

2015. április 16.

2015. április 15-én együttműködési megállapodást kötött a Miskolci Egyetem Egészségügyi Kara és a Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház. A szerződést a Miskolci Egyetem részéről Prof. Dr. Torma András, az egyetem rektora és Dr. Kiss-Tóth Emőke, az Egészségügyi Kar dékánja, a Miskolci Semmelweis Kórház részéről pedig Dr. Tiba Sándor főigazgató írta alá.

Az együttműködéssel az aláíró felek a két intézmény között több mint egy évtizede fennálló szakmai együttműködést emelték magasabb szintre. Az egyezmény értelmében az Egészségügyi Kar gyakorlatorientált egészségtudományi képzései számára a Miskolci Semmelweis Kórház stabil gyakorlóhelyi hátteret biztosít. A szerződés aláírásával a Miskolci Semmelweis Kórház és Egyetemi Oktatókórház ünnepélyesen és hivatalosan is a Miskolci Egyetem Egészségügyi Karának oktatókórházává vált.

A rendezvényről készült sajtóanyag ITT olvasható.

Az aláíráson készült fényképek:

A fotókat Szilágyi Zsolt készítette.