Visszatekintő – 2023. AUGUSZTUS

2024. január 3.

„Maradjatok hűek a mechanikához” >>

Tizennegyedik alkalommal rendezik meg az ország egyik legpatinásabb szakmai programját, a Magyar Mechanikai Konferenciát a Miskolci Egyetemen augusztus 29–31. között.

Kalandok az anyagok körül >>

Az anyagtudomány sokszínűségét igyekezett bemutatni a természettudományok iránt érdeklődő középiskolásoknak a Miskolci Egyetem Anyag- és Vegyészmérnöki Kara nyári élménytáborában.

Tóth Anna ott lesz a XIX. Szabadtéri Atlétikai Világbajnokságon >>

A Miskolci Egyetem hallgatója, Tóth Anna első diósgyőri és miskolci atlétaként lehet ott Magyarország legnagyobb sporteseményén, a Budapesten rendezett XIX. Szabadtéri Atlétikai Világbajnokságon – jelentette be a sportoló miskolci sajtótájékoztatóján.

A Miskolci Egyetem PhD-hallgatója az ország hatodik emberi jogi diplomása >>

Dr. Krajnyák Enikő, a Közép-európai Akadémia kutatója és a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának PhD-hallgatója július 7-én elnyerte a strasbourgi Nemzetközi Emberi Jogi Intézet – René Cassin Alapítvány összehasonlító emberi jogi diplomáját az Intézet által szervezett 2023. évi emberi jogi képzésen.