Diáktudomány-könyvbemutató

2015. július 1.

Diáktudomány címmel könyvet adott ki a Miskolci Egyetem, amelyet a különböző karokon tanuló hallgatói legsikeresebb tudományos dolgozataiból állítottak össze. A 2015. június 30-án bemutatott, az idei évben már nyolcadik alkalommal megjelentetett kötet egy sorozat része, melyet 2010-ben hívott életre Tudományos Diákköri Tanács, azzal a céllal, hogy lehetőséget adjon a fiatal kutatóknak kutatási eredményeik publikálásához. A könyvbemutatón túl ezen a rendezvényen köszöntötték az Országos Tudományos Diákkör legmagasabb kitüntetését megkapó oktató kollegát, prof. dr. Kékesi Tamást, és a két Pro Scientia díjas hallgatót, Harangi Zoltánt (MAK) és Gajda Mihályt (MFK) is.

A könyvbemutató a„ÚTON a tudomány felé – tehetséggondozás az iskolapadtól a kutatói hivatásig” című, TÁMOP-4.2.2.B-15/1/KONV-2015-0003 projekt támogatásával valósult meg.

Az eseményről készült sajtóközlemény ITT olvasható.