Diáktudomány – rendhagyó könyvbemutatót tartottak a Miskolci Egyetemen

2015. július 10.

2015. június 30-án több mint 40 szerző gyűlt össze a Miskolci Egyetemen, hogy bemutasson egyetlen könyvet. A Diáktudomány című kötetet a különböző karokon tanuló hallgatók legsikeresebb tudományos dolgozataiból állítottak össze, azzal a céllal, hogy lehetőséget adjon a fiatal kutatóknak kutatási eredményeik publikálásához. A könyvbemutatón köszöntötték az egyetem az Országos Tudományos Diákkör legmagasabb kitüntetésében részesített oktatóját (prof. dr. Kékesi Tamást) és két Pro Scientia Aranyéremmel díjazott hallgatóját (Gajda Mihály (MFK) és Harangi Zoltán (MAK)) is.

A kötet és a könyvbemutató az „ÚTON a tudomány felé – tehetséggondozás az iskolapadtól a kutatói hivatásig” TÁMOP-4.2.2.B-15/1/KONV-2015-0003 c. projekt részeként jött létre.

Az eseményről készült sajtóközlemény ITT olvasható.

A rendezvényen készült fotók: