Beindult a "Tudnak Valamit" c. előadássorozat

2015. szeptember 23.

A kutatói karrierpálya bemutatása, a kutatói lét vonzóvá tétele a célja a "Tudnak Valamit" c. előadássorozatnak, amely 2015. szeptember 23-án indult be a Miskolci Egyetemen.

Az első két előadáson Dr. Deák Csaba, a Miskolci Egyetem kancellára mutatta be az érdeklődőknek azt a pályaívet, amely során a Miskolci Egyetem egykori hallgatójából az egyetem jelenlegi kancellára lett, valamint Skype-kapcsolaton keresztül megismerhették a jelenlévők Roncz Juditot, aki az egyetemi diploma megszerzését követően PhD-hallgatóként jelenleg Tokióban él.

Az előadássorozat az „ÚTON a tudomány felé – tehetséggondozás az iskolapadtól a kutatói hivatásig” című, TÁMOP-4.2.2B-15/1/Konv-2015-0003 kódszámú TÁMOP-projekt támogatásával valósult meg.

Az előadás-sorozat megnyitóján készül fotók:

A fotókat Lengyel Attila készítette.