Lezárult az Uni-Duós pályázat

2015. szeptember 29.

Befejeződött a Miskolci Egyetem és a B.-A.-Z. Megyei Területfejlesztési Ügynökség Közhasznú Nonprofit Kft. közös TÁMOP-4.1.1.F/2013 - „ELTÉRŐ UTAK A SIKERES ÉLETHEZ” c. pályázata.

A Miskolci Egyetemen 2013-ban kezdődött el a duális képzések akkreditációját és tananyagfejlesztését megalapozó projekt, amelynek eredményeként 2015 szeptemberében három karunkon, összesen 9 alapképzési szakon kezdődhetett meg az új típusú oktatás. A sikeres felvételi eljárások eredményeként 50 elsőéves hallgató kezdte meg ebben a formában tanulmányait.

Többek között  a projekt szakmai eredményeivel, a duális képzéssel kapcsolatos eddigi tapasztalatokkal és az UNI-DUO modellel ismerkedhettek meg a résztvevők a projekt 2015. szeptember 29-én tartott zárórendezvényén.

A lezáult projektről ill. a  zárórendezvényről ITT olvashat bővebben.

A projektzáró rendezvényen készült fényképek:

A fotókat Lengyel Attila készítette.