Iskolaigazgatók értekeztek az egyetemen

2015. október 1.

Munkadélutánon látta vendégül a Miskolci Egyetem vezetése a térség középiskoláinak vezetőit, illetve képviselőit 2015. október 1-én. A már hagyományos találkozón az egyetem többek között bemutatta a frissen beindult duális képzéseit, az új, és a közeljövőben indítani tervezett szakjait, valamint a kutatói hivatás népszerűsítése érdekében jelenleg futó TÁMOP-projektjét.

Az igazgatók kérésekkel, javaslatokkal fordultak az egyetem képviselői felé,  és értékelték az egyetem beiskolázási tevékenységét. A sajtótájékoztatóval egybekötött, jó hangulatú értekezlet kötetlen eszmecserévé alakult át.

A rendezvény az „ÚTON a tudomány felé – tehetséggondozás az iskolapadtól a kutatói hivatásig” című TÁMOP-4.2.2.B-15/1/KONV-2015-0003 azonosítószámú projekt segítségével jöhetett létre.

A rendezvényen készült fényképek:

A fényképeket Lengyel Attila készítette.