Nemzetközi versenyen is az élmezőnyben

2015. november 17.

Az első helyen végzett az Amber Road elnevezésű, angol nyelven megtartott esettanulmányi versenyen a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karának csapata.

2015. november 3-5. között először rendezte meg a Nyugat-magyarországi Egyetem Gazdaságtudományi Kara az Amber Road International Compatition nevű versenyt, amelyre másik 5 egyetemmel együtt egyetemünk is meghívást kapott.

A résztvevő csapatok a következő országokból érkeztek:

-         Csehország
-         Lengyelország
-         Szerbia
-         Szlovákia
-         Magyarország (Sopron és Miskolc)

A teljes mértékben angol nyelvű, kihívásokkal teli versenyen a hallgatókra 3 különböző megmérettetés várt logisztika, nemzetközi szállítmányozás és nemzetközi üzlet témakörökben.

A miskolci csapat tagjai:

-         Balázs Bence (Logisztikai menedzsment mesterszak)
-         Danás Edina (Logisztikai menedzsment mesterszak)
-         Kojsza Gréta (Nemzetközi gazdálkodás alapképzési szak)
-         Timkó Boglárka (Logisztikai menedzsment mesterszak)

Az eredmény azért is kiemelkedő, mert a miskolci hallgatóknak ez volt az első lehetőségük arra, hogy egy teljes mértékben angol nyelvű esettanulmányi versenyen mérjék össze tudásukat hallgatótársaikkal.

A győztes csapat:

A győztes csapat prezentál:

Eredményhirdetés:

Gratulálunk a csapatnak!