Partnervállalataival együtt tartotta Nyílt Napját a Miskolci Egyetem

2015. december 18.

Ismét Nyílt Napokkal hirdette képzéseit a Miskolci Egyetem. 2015. december 3-án és 4-én látta vendégül a végzős középiskolásokat az Alma Materünk. Az előző évhez hasonlóan idén is a partnervállalataink egy részével közösen fogadtuk a diákokat, hiszen egyértelművé szeretnénk tenni a fiatalok számára, hogy a miskolci diplomának értéke, rangja van a munkaerőpiacon. A rendezvényen 31 vállalat vett részt, amelyek közül a legtöbben a duális képzést indító 4 miskolci kar egyikének szerződött duális képző partnervállalatai.

A Nyílt Napok mottója ez évben is a következő volt: „Karriert is adunk, nem csak diplomát!”. A programot Óváriné Dr. Balajti Zsuzsanna tanulmányi rektorhelyettes nyitotta meg, melyet dékáni információs előadások, laborlátogatások, látványos kísérletek, nyitott tanóra-látogatások követtek. A csütörtöki napot sztárvendégünk, Dombóvári István nagy sikerű, telt házas fellépése zárta.

A Nyílt Napon készült fotók:

A fotókat Lengyel Attila készítette.