Átadták a felújított Jabil laboratóriumot a Miskolci Egyetemen

2016. február 19.

Teljesen felújította egyetemünkön működő laboratóriumának gépparkját a Jabil Circuit Magyarország Kft. A 2001/2002-es tanévben létrehozott „Jabil” Digitális Rendszerek Laboratórium korszerűsítésével ismét a legmodernebb berendezéseken sajátíthatják el szakmájuk alapjait a villamosmérnök, informatikus és mechatronikus mérnök szakos hallgatók.

A 2016. február 19-ei laborátadón nemcsak a cég és az egyetem vezetői hangsúlyozták a másfél évtizede működő laboratórium a gyakorlati képzésben betöltött szerepét, de a jelenlévők azt is megtapasztalhatták, hogy a hallgatók szemszögéből hogyan járul hozzá az átadott labor az iskolapadban tanultak gyakorlati alkalmazásához, és megtekinthették a hallgatók által a laboratóriumban előállított eszközöket, berendezéseket is.

Az esemény kapcsán készült sajtóanyag ITT olvasható.

A laborátadón készült fotók:

A fotókat Lengyel Attila készítette.