Megkezdte munkáját a jubileumi microCAD

2016. április 21.

A Miskolci Egyetem idén 30. alkalommal rendezi meg a hagyományos nemzetközi multidiszciplináris konferenciáját, a microCAD-et. A konferencia megnyitóját 2016. április 21-én tartották, majd a megnyitót követően a Kassai Műszaki Egyetem rektora, valamint egy szegedi és egy miskolci professzor tartott magas színvonalú előadást.

Az esemény nemcsak a miskolci kutatások legfrissebb eredményeinek bemutatására biztosít kiváló lehetőséget , de minden évben jelentős külföldi és hazai érdeklődést is kelt. Idén a szekciókban elhangzó 174 előadásból 48-at külföldi előadó tart, akik Ausztriából, Görögországból, Horvátországból, Lengyelországból, Máltáról, Nagy-Britanniából, Németországból, Romániából, Szlovákiából és Ukrajnából érkeztek.

A rendezvény részletes programja ITT található, a megnyitóról készült sajtóanyag pedig ITT olvasható!

A konferencia megnyitóján készült fényképek:

A fényképeket Szilágyi Zsolt készítette.