Idén három oktatónk is kitüntetést kapott augusztus 20. alkalmából

2016. augusztus 19.

Idén három oktatónk is kitüntetést kapott augusztus 20. alkalmából

A nemzeti ünnep alkalmából 2016. augusztus 18-án a Pesti Vigadó dísztermében tartott ünnepségen egyetemünk három oktatója is kitüntetésben részesült. Prof. Dr.  Dudás Illés, az MTA doktora, a Miskolci Egyetem Gyártástudományi Intézetének Professor Emeritusa és Prof. Dr. Kocsis Károly egyetemi tanár, az MTA rendes tagja, a Magyar Tudományos Akadémia Csillagászati és Földtudományi Kutatóközpont, Földrajztudományi Intézetének igazgatója, a Miskolci Egyetem Földrajz-Geoinformatika Intézetének igazgatója kiemelkedő színvonalú munkája elismeréseként a Magyar Érdemrend Tisztikeresztje kitüntetésben részesült, Prof. Dr. Csőke Barnabás egyetemi tanár, a Miskolci Egyetem Nyersanyagelőkészítési és Környezeti Eljárástechnikai Intézetének professor emeritusa pedig a Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést vehette át magas színvonalú munkájáért.