Jelest adnak a nemzetközi hallgatók kampuszunknak

2022. június 16.

Folyamatosan nő a külföldi hallgatók száma a Miskolci Egyetemen, és ez azt is jelenti, hogy kimondottan a nemzetköziségért nem kell külföldre utazni. De hogyan látnak a külföldi fiatalok bennünket? Videós összeállításunkból kiderült.

Látványosan halad az egyetemváros új épületegyüttesének építése

2022. június 14.

A Tudományos Adatelemző Módszertani Központ és Levéltári Nyílt Kutatási Adatforrástár építése látványosan halad, amely kiemelt kormányzati beruházás keretében mintegy 10 milliárd forintból valósul meg.

SIKERESEN VIZSGÁZUNK!

2022. június 13.

Javában zajlik a 2021/2022. tanév tavaszi vizsgaidőszaka, épp a felénél járunk. Az államvizsgák nagy részén már túl vannak a végzős hallgatók. Íme egy kis ízelítő!

SIKERESEN VIZSGÁZUNK!

2022. június 13.

Közös gyökerek, közös munka, közös jövő

2022. június 10.

A szakmai kapcsolatok mellett az emberi kapcsolatok is fontosak a kárpátaljai főiskola és a Miskolci Egyetem között. Az ukrán háború miatt kialakult helyzet pedig tovább erősítette az együttműködést.

Évtizedek óta számít a szakma az Egészségtudományi Karra

2022. június 10.

Országos konferencián tanácskozott az egészségügyi alapellátási szakma a Miskolci Egyetemen, hiszen az intézmény meghatározó a szakemberek képzésében.

A Miskolci Egyetem KIVÁLÓSÁGI PÁLYÁZATOT hirdet

2022. június 10.

A Miskolci Egyetem KIVÁLÓSÁGI PÁLYÁZATOT hirdet egyetemi oktatók számára a 2022/23. tanév I. félévének vonatkozásában. A mobilitásokat 2022/23. tanév I. félévében kell megvalósítani.

Vidám pohár helyett vidám délelőtt gyerekeknek - képekkel frissítve

2022. június 10.

Játékos gyermeknapi vidám műsoros délelőttre várta az FDSZ Miskolci Egyetemi Szervezete az egyetemi dolgozók gyermekeit és unokáit június 11-én, szombaton délelőtt 10 órától az I. előadóban.

Újrafiatalodtak a jubileumi bölcsész konferencián

2022. június 10.

Huszonöt évvel ezelőtt tartottak egyháztörténeti konferenciát Miskolcon. A tegnap kezdődő kétnapos jubileumi eseményen voltak olyan előadók, akik a negyedszázaddal ezelőtti „Fiatal Egyháztörténészek Találkozóján" is jelen voltak – fiatal előadóként.

ISMÉT ÉLŐBEN KÖZVETÍTJÜK A JÚNIUSI DIPLOMAÁTADÓ ÜNNEPSÉGEKET - Parkolási segédlettel frissítve

2022. június 9.

Az utóbbi években már megszokott módon a 2022. június 23-án és 24-én tartandó diplomaátadó ünnepi szenátusülések az interneten is követhetők lesznek.