PONT OTT a helyed a Miskolci Egyetemen!

2022. július 19.

Már csak hármat kell aludni, és a 2022-es felvételi ponthatárok nyilvánossá válnak. PONT itt az ideje, hogy egy fergeteges bulival ünnepeljétek meg ­ezt a pillanatot ezúttal az Egyetemvárosban.

Küzdelmes napok állnak előttünk és mögöttünk is az Európai Egyetemi Játékokon

2022. július 19.

A női B3x3-as kosárcsapatunk és a férfi strand röplabda csapatunk már versenybe szállt a lengyelországi 2022-es Európai Egyetemi Játékokon.

A MISKOLCI EGYETEM „UTAZÓKERETE” A 2022-ES EURÓPAI EGYETEMI JÁTÉKOKRA – BEMUTATJUK CZERLAU JENNIFERT

2022. július 18.

A hét végén rajtolt 2022-es Európai Egyetemi Játékok Lengyelországban. Cikk- és videósorozatunk utolsó részéhez érkeztünk, amelyben megismerkedhettünk a Miskolci Egyetem sportolóival, akik részt vesznek a nagyszabású versenyen.

A MISKOLCI EGYETEM „UTAZÓKERETE” A 2022-ES EURÓPAI EGYETEMI JÁTÉKOKRA – BEMUTATJUK A FÉRFI KOSÁRCSAPATOT

2022. július 17.

A hét végén rajtol 2022-es Európai Egyetemi Játékok Lengyelországban. Cikk- és videósorozatunkban megismerkedhetünk a Miskolci Egyetem sportolóival, akik részt vesznek a nagyszabású versenyen.

A MISKOLCI EGYETEM „UTAZÓKERETE” A 2022-ES EURÓPAI EGYETEMI JÁTÉKOKRA – BEMUTATJUK A NŐI B3X3 kosárcsapatot

2022. július 17.

HANGOT A ZENÉSZNEK! - ÜZENET A VÉGZETT HALLGATÓKNAK AZ EGYETEM VEZETŐITŐL

2022. július 16.

Útravalóként a diplomaosztókon a végzett hallgatókkal számtalan gondolatot megosztottak a Miskolci Egyetem karainak vezetői. Cikksorozatunkban a Miskolci Egyetem nyolc karának dékánjaitól idéztünk az elmúlt hetekben.

A hallgatók örömére is épül az európai szintű tudásközpont

2022. július 15.

Egyre látványosabb léptekben halad a Miskolci Egyetem Tudományos Adatelemző Módszertani Központ és Levéltár Nyílt Kutatási Adatforrástár építése. Jövő nyárra várhatóan elkészül az új központ. Mit szólnak a hallgatók?

A MISKOLCI EGYETEM „UTAZÓKERETE” A 2022-ES EURÓPAI EGYETEMI JÁTÉKOKRA – BEMUTATJUK TÓTH TIBORT ÉS VARGA LÁSZLÓT

2022. július 14.

A MISKOLCI EGYETEM „UTAZÓKERETE” A 2022-ES EURÓPAI EGYETEMI JÁTÉKOKRA – BEMUTATJUK SZTANKOVICS ANNÁT

VIVAT BÖLCSÉSZ! - ÜZENET A VÉGZETT HALLGATÓKNAK AZ EGYETEM VEZETŐITŐL

2022. július 14.

Útravalóként a diplomaosztókon a végzett hallgatókkal számtalan gondolatot megosztottak a Miskolci Egyetem karainak vezetői. Cikksorozatunkban a következő pár napban ezek közül válogatunk.