Még mindig van munkaerőpiaci értéke a diplomának

2022. július 30.

Mit ér a diploma? – erre a kérdésre válaszolt pódiumbeszélgetés keretében a régió két meghatározó munkáltatója, egy ifjúságkutató és a Miskolci Egyetem rektora a Miskolci Egyetem Pont Ott Parti 2022 rendezvényén.

Karate sportágban is megmutatta erősségét a Miskolci Egyetem

2022. július 29.

Hetedikként zárta a formagyakorlatokat a lengyelországi Európai Egyetemi Játékokon a Miskolci Egyetem hallgatója.

Felvettek a Miskolci Egyetemre!

2022. július 29.

Idén is Pont Ott Partin izgulhatták végig a fiatalok az utolsó órákat Miskolcon, ami a 2022-es felvételi ponthatárhúzás előtt maradt. Ezúttal a Miskolci Egyetem adott otthont a rendezvénynek.

Fontos, hogy a Miskolci Egyetem itt van a régióban, és ilyen színvonalon oktatja hallgatóit

Ezüsttel gyarapodott az egyetemi éremkollekció az Európai Egyetemi Játékokon

2022. július 29.

Az arany és a bronzok után egy ezüstérem is ragyog a Miskolci Egyetem Európai Egyetemi Játékokon szerzett éremgyűjteményben. Az egyetemista sportolók nagyszabású nemzetközi seregszemléjének július 28-i versenynapja sem telt események nélkül a lengyelországi Lodz-ban: Vécsei Réka a 200 méteres vegyesúszásban nyert ezüstérmet.

Pótfelvételizz a Miskolci Egyetemre!

2022. július 28.

Még nem maradtál le, hogy ősszel elkezdd a Miskolci Egyetemet! Akkor se csüggedj, ha június 21-én nem jó híreket kaptál, jelentkezz pótfelvételi eljárásban augusztus 5-éig, és tanulj nálunk szeptembertől!

A Bosch mérnöki állományának gerincét a Miskolcon végzettek teszik ki

2022. július 28.

Pótfelvételi: te is lehetsz miskolci egyetemista!

2022. július 28.

„Azok sem maradtak még le, – hogy ősszel elkezdjék a Miskolci Egyetemet – akik július 21-én nem kaptak jó híreket! Pótfelvételi eljárásban augusztus 5-e éjfélig van lehetőségük jelentkezni, hogy nálunk tanuljanak szeptembertől!” – hangsúlyozta Ádám Zoltán a Miskolci Egyetem Oktatási és Minőségbiztosítási Igazgatóságának igazgatója a RádióM műsorában.

Megvan a Miskolci Egyetem első aranya az Európai Egyetemi Játékok történetében

2022. július 28.

Sztankovics Anna sporttörténelmet írt, övé az első arany az Európai Egyetemi Játékok történetében a Miskolci Egyetem sportolói közül. A lengyelországi Lodz-ban zajló nemzetközi sporteseményen július 27-én a Miskolci Egyetem színeit képviselő Sztankovics Anna úszó megszerezte felsőoktatási intézmény első aranyérmét az egyetemi hallgatók részére rendezett nemzetközi versenyen.

A legjobb nyolc között a Miskolci Egyetem férfi kosarasai

2022. július 28.

Kiharcolta a legjobb nyolc közé jutást a Miskolci Egyetem férfi kosárlabda csapata az Európai Egyetemi Játékokon, melynek július 30-ig a lengyelországi Lodz ad otthont.