Hírek

A MISKOLCI EGYETEM „UTAZÓKERETE” A 2022-ES EURÓPAI EGYETEMI JÁTÉKOKRA – BEMUTATJUK TÓTH VANDÁT

2022. július 13.

A hét végén rajtol 2022-es Európai Egyetemi Játékok Lengyelországban. Cikk- és videósorozatunkban megismerkedhetünk a Miskolci Egyetem utazó hallgatóival.

Pont Ott Parti karonfogva a Miskolci Egyetemen

2022. július 13.

Könnyed bemutatkozó programokkal, fiatalos koncertekkel, ingyenes programsorozattal készül a Miskolci Egyetem a 2022-es ponthatárhúzásra. A miskolci Pont Ott Parti az Egyetemvárosban várja a fiatalokat július 21-én, csütörtökön délután 5 óra és este 11 óra között.

A Miskolci Egyetem „utazókerete” a 2022-es Európai Egyetemi Játékokra – bemutatjuk Vécsei Rékát

2022. július 12.

PÉNZT A GAZDÁSZNAK! - ÜZENET A VÉGZETT HALLGATÓKNAK AZ EGYETEM VEZETŐITŐL

2022. július 12.

Útravalóként a diplomaosztókon a végzett hallgatókkal számtalan gondolatot megosztottak a Miskolci Egyetem karainak vezetői. Cikksorozatunkban a következő pár napban ezek közül válogatunk.

Ragyogó teljesítményekre készülnek az egyetemista sportolók az EUG 2022-n

2022. július 11.

Versenybe szállnak hamarosan a Miskolci Egyetem fiatal sportolói a lengyelországi Lodz-ban rendezendő Európai Egyetemi Játékok sportfesztiválon. Egyéniben és csapatokban is kiválóságokat vonultat fel az egyetem sportklubja, a MEAFC július 14-e és július 30-a között.

IGAZSÁGOT A JOGÁSZNAK ! - ÜZENET A VÉGZETT HALLGATÓKNAK AZ EGYETEM VEZETŐITŐL

2022. július 11.

A főzés és az írás volt a sláger az első kínai táborban

2022. július 11.

Először szervezett kínai tábort a Miskolci Egyetem Konfuciusz Intézete. A résztvevők kínai és magyar tanárok segítségével „kóstolhattak” bele a kínai kultúrába.

A tulajdonosok terveit figyelembe véve a készül a tanulmányterv a DAM fejlesztési lehetőségeiről

2022. július 8.

Civilek és hatóságok bevonásával folyik a Miskolci Egyetem fenntartója, az Universitas Miskolcinensis Alapítvány koordinálásával a miskolci Diósgyőri Acélmű (DAM) területének fejlesztéséről szóló tanulmány elkészítése.

Közös többszörössel erősítik a nemzetgazdaságot - videóval frissítve!

2022. július 7.

A nemzetgazdaság versenyképességének javítására és a regionális és a hazai ipar innovációs folyamatainak erősítésére kötött együttműködést a Miskolci Egyetem és a Bay Zoltán Nemzeti Kutatóintézet-hálózat.

Elhunyt Dr. Kubassy Lászlóné Dr. Perényi Valéria, a Miskolci Egyetem korábbi üzemi orvosa

2022. július 7.

Életének 94. évében, 2022. május 26-án Dr. Kubassy Lászlóné Dr. Perényi Valéria, a Miskolci Egyetem korábbi üzemi orvosa.