Ha segíteni szeretnél a háború sújtotta ukrán menekülteknek, így tedd!

2022. március 4.

Február 24-én hajnalban arra ébredtünk, a szomszédunkat Ukrajnát megtámadta Oroszország. Nem tudjuk meddig tart, fogalmunk sincs mi fog történni. Egy dolgot tehetünk: segítünk a rászorulóknak. De hogyan?

Kétszer ad, ki gyorsan ad – köszönjük!

2022. március 4.

Alig pár napja, hogy az egyetem több pontján is megkezdődött az adománygyűjtés az Ukrajnában zajló háború menekültjeinek megsegítésére. A Miskolci Egyetem most is a Magyar Máltai Szeretetszolgálattal működik együtt. Az első szállítmány már úton van.

Erasmus +: ösztöndíj lehetőségek külföldre

2022. március 4.

Kíváncsi vagy milyen egy külföldi egyetemen tanulni? Jelentkezz most az Erasmus programra, és élvezd egy másik ország kultúráját, szerezz barátokat.

Újra nyitva az Ajándékbolt!

2022. március 3.

Átmeneti szünet után ismét várnak mindenkit, aki vásárolni vagy például fénymásolni szeretne.

GreenLike verseny

2022. március 3.

A Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karának egyetemi hallgatók számára meghirdetették meg a GreenLike elnevezésű, körforgásos gazdasághoz kapcsolódó versenyét.

Gazdászok bronzérme a Hackathon versenyen

2022. március 3.

Veszprémben tartották múlt hónapban a Társadalmi Innovációs Nemzeti Labor projekt keretében a Hackathon nevű versenyt, ahol a Gazdaságtudományi Kar három hallgatója harmadik helyet ért el. Gratulálunk!

Egyetemi ezüst a városmarketing versenyen

2022. március 3.

A regionális fordulóból első helyen továbbjutó „Hall of Miskolc” csapata, az előkelő második helyet szerezte meg a 7. alkalommal megtartott országos városmarketing versenyen.

Véradás a Miskolci Egyetemen!

2022. március 3.

Aki tud, segítsen jövő hét elején, hétfő és szerda között.

A II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola felhívása

2022. március 2.

A Miskolci Egyetem, valamint fenntartója, az Universitas Miskolcinensis Alapítvány a Magyar Máltai Szeretetszolgálattal együttműködve közös adománygyűjtő akciót indított a háború sújtotta ukrán menekültek javára.Emellett más lehetőségünk is van támogatni a kárpátaljai magyar diákokat.

A „Bio nyersanyag termékskála kialakítása - lokális technológiai sor figyelembe vételével - hasznosíthatósági vizsgálatok üzemi körülmények optimalizálásával" GINOP-2.2.1-15-2017-00069

2022. március 2.

Hamarosan befejeződik a „Bio nyersanyag termékskála kialakítása lokális technológiai sor figyelembe vételével - hasznosíthatósági vizsgálatok üzemi körülmények optimalizálásával” GINOP-2.2.1-15-2017-00069 K+F Projekt. A Projekt konzorciumának vezetője a Dunántúli Regionális Vízművek, partnere Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Kar Nyersanyagelőkészítési és Környezeti Eljárástechnikai Intézet. A Projekt összköltsége 530.486.486 Ft; támogatási összege 353.586.486 Ft.